1. Anasayfa
  2. Talep Yönetimi
  3. Nasıl yeni bir talep oluşturabilirim?

Nasıl yeni bir talep oluşturabilirim?

Grispi içerisinde yeni talebi 3 farklı kanal ile oluşturabilirsiniz.

  • E-posta ile talep oluşturun.
  • Grispi Destek üzerinden manuel  bir talep formu doldurun. (Web)
  • Gelen aramalar ile talep oluşturun.

Bu iletişim seçeneklerinin tümüne kanal adı verilir. Grispi hesabınızda hangi kanalları etkinleştirmek istediğinize ve müşterilerinizin size nasıl ulaşacağına siz karar verirsiniz. Tüm kanallardan gelen bütün destek talepleri Grispi Destek Talepleri haline gelir.

1. E-posta ile otomatik talepler oluşturabilirsiniz. Grispi’yi kullanmaya başladığınız otomatik olarak support@hesapadınız.grispi.com adresine müşterileriniz mail attıklarında otomatik kaydınız sistem üzerinden oluşturulmuş olur.

E-posta ile otomatik olarak açılan talepleriniz “Atanmamış kayıtlar” alanına düşer.

2. Web üzerinden manuel olarak talep oluşturabillirsiniz.Anasayfada bulunan “+ Ekle” butonuna tıkladığınızda açılan pencerede “Talep” alanını tıklayın.

Talep alanına tıkladığınızda önünüze aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır. Bir talep oluşturmak için zorunlu olarak aşağıdaki alanları doldurmalısınız.

  • Talep eden
  • Konu
  • Mesaj

3. Gelen aramalar ile otomatik talep oluşturmak için öncelikle Grispi santral entegrasyonunu uygulamanız gerekmektedir. Sanal santral kurulumlarını yaptıktan sonra size çağrı gelmeye başladığında, eğer kullanıcı telefon bilgisi ile içeride kayıtlı ise otomatik olarak kayıt ekranı önünüze açılır. Bu talep ekranında talep eden kısmı otomatik olarak dolu gelir, böylelikle  zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Arama konusu eğer kullanıcının daha önce açtığı talepler ile ilişkili ile talebi birleştirebilirsiniz. BKNZ. Kayıt Birleştirme

Arama konusu farklı bir konu ise talebin içeriğini doldurarak oluşturabilirsiniz.

En son şu tarihte güncellendi: Ekim 2, 2023

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Merak etmeyin, size yardım etmek için buradayız.
İLETİŞİME GEÇ