1. Home
 2. Grispi Hakkında
 3. Grispi’de hangi özellikler var?

Grispi’de hangi özellikler var?

Grispi bir destek yönetim platformunda istediğiniz her şeyi size sunar. Ana özellikleri aşağıda görebilirsiniz.

 • Çok Kanallı Destek Sistemi

Müşterilerinizin size ulaşabileceği e-posta, chat, çağrı merkezi gibi farklı kanalları tek bir platformdan yöneterek tüm talepleri görün ve müşterilerinize hızlı ve eksiksiz hizmet sağlayın.

 • Chat

Chat özelliği ile sayfanızı ziyaret eden kullanıcılarınızın iletişim ya da destek taleplerine anında dönüş yapın ve potansiyel müşterileri CRM sisteminize kolayca kaydedin.

 • Özelleştirilmiş Müşteri Deneyimi

İş ihtiyaçlarınıza yönelik panel kullanımı ile müşteri yönetimini kolaylaştırın. Filtreler ile ekiplerinizin görev alanlarını belirleyin, etiketler ile ekip içi iletişimi kolaylaştırın ve talepler arasında öncelik sırası oluşturun.

 • E-Posta Yönetimi

Size ulaşan e-postaları otomatik destek taleplerine dönüştürün ve ekibinizin verimliliğini artırın. Hiçbir talebin cevapsız kalmadığına emin olun.

 • Şablonlar ile Hızlı Yanıtlar

Gelen destek taleplerine hızlı ve tutarlı yanıtlar oluşturun, şablonlar ile müşterilerinizin bekleme süresini azaltırken ekiplerinizin talep karşılama sayısını artırın.

 • Raporlama ve Analiz

Gelen – Giden Çağrıları, e-postaları, destek taleplerini detaylı ve özelleştirilmiş raporlarla inceleyin, filtreler oluşturun ve veriye dayalı iş kararları alın.

 • Bulut Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezi entegrasyonu ile dakikalar içerisinde santral sisteminizi kurun ve müşterilerinizle iletişime geçin. Tüm gelen ve giden aramaları çağrı kuyruklama sayesinde kolaylıkla yönetin, yüksek standartta ses kalitesi ile ses kaydı alın ve ekibinizin verimini artırın.

 • Otomasyonlar

Otomasyonlar ile destek taleplerinde otomatik sınıflandırma ve iş atama yapın, çalışma saatlerini ayarlayın ve oluşturduğunuz koşullara göre gerçekleşecek otomatik eylemler belirleyin.

 • Ekipler Arasında İş Birliği

Müşterilere daha iyi destek deneyimi yaşatmak için ekiplerin verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olabilecek ve departmanlar arası koordinasyonlu bir şekilde çalışmanızı sağlayacak iş akışları oluşturun. Etiketler ve filtreleri etkin kullanarak ekip içinde iş paylaşımı ve yönlendirmelerini kolaylaştırın.

 • Kişiselleştirilmiş Formlar

Talep yönetiminiz için ihtiyaç duyduğunuz alanları ekleyebildiğiniz kişiselleştirilmiş formlar oluşturun. İstediğiniz verileri toplayın ve müşteri kayıtlarını ekleyin.

Tüm özellikleri incelemek için “Özellikler” sayfasını ziyaret edin.

Updated on Eylül 14, 2022

Was this article helpful?

Related Articles

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Merak etmeyin, size yardım etmek için buradayız.
İLETİŞİME GEÇ