1. Home
  2. Organizasyonlar ve Gruplar
  3. Organizasyon alanlarını nasıl yönetebilirim?

Organizasyon alanlarını nasıl yönetebilirim?

Organizasyonlar, Grispi platformunda müşterilerinizi ve ekiplerinizi gruplara ayırmanıza imkan veren bir özelliktir .Organizasyonların kullanımı isteğe bağlıdır, ancak son kullanıcılarınızı organizasyonlar halinde düzenleyerek bu organizasyonların taleplerini takip edebilirsiniz.

Organizasyonlara ait tutmak istediğiniz veri alanlarını düzenleyebilirsiniz. Alan ekleyebilir, silebilir, devredışı bırakabilir veya düzenleyebilirsiniz.

1.Ticket içerisinde organizasyon alanlarına erişebilirsiniz.

2. Açılan bir ticket sayfasında organizasyon sembolüne tıklayın. Organizasyon sekmesinde mevcut organizasyon alanlarını göreceksiniz.

3. Organizasyon alan içinde talep eden kişinin mevcut organizasyonunun bilgileri gösterilir. Bu alanları dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Özelleştirmek için “Ayarlar –> Organizasyon Alanları –> +Alan Ekle” alanında yönetebilirsiniz.

4. Eklemek istediğiniz alanın türünü seçiniz. Organizasyon alanı ismini, açıklamasını ve varsa değerlerini girerek kaydedebilirisiniz.

6. Eklediğiniz özel alanları devre dışı bırakabilir veya silebilirsiniz.

Devre dışı bıraktığınız organizasyon alanlarını pasif sekmesinde listeleyebilir ve Sil butonuna tıklayarak silebilirsiniz. Veya tekrar etkinleştirebilirsiniz.

Updated on Nisan 2, 2024

Was this article helpful?

Related Articles

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Merak etmeyin, size yardım etmek için buradayız.
İLETİŞİME GEÇ