Grispi nedir?


Grispi, işletmelerin müşteri süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerini sağlayan bulut tabanlı platformdur. Grispi ile telefon, e-posta, canlı chat, sosyal medya vb. tüm kanallardan gelen müşteri taleplerini tek bir platform üzerinden yönetebilirsiniz.

Grispi’nin sunduğu bazı temel özellikler şunlardır:

  • Çok Kanallı Destek Sistemi: Grispi ile telefon, e-posta, canlı chat, sosyal medya vb. tüm kanallardan gelen müşteri taleplerini tek bir platform üzerinden yönetin.
  • Özelleştirilmiş Müşteri Deneyimi: Müşterilerinizi 360 derece tanıyın. Geçmiş verilerine dayalı kişiye özel içerik ve öneriler sunun, birebir iletişim sağlayın.
  • Canlı sohbet: Müşterilerinizle web siteniz veya mobil uygulamanız aracılığıyla gerçek zamanlı olarak sohbet edebilirsiniz.
  • Sosyal medya desteği: Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya platformlarındaki müşteri taleplerini takip edin ve yanıtlayın.
  • Bulut Çağrı Merkezi Yönetimi: Bulut tabanlı esnek yapısıyla ihtiyacınıza göre ölçeklendirin, gelen çağrıları ve kayıtları yönetin, raporlayın.
  • Otomasyon ve Tetikleyiciler: Tekrar eden süreçleri otomatikleştirin. Verimliliği artırın, insan hatasını azaltın.
  • Raporlama ve analiz: Güçlü bir raporlama altyapısıyla KPI’ları yakından takip edin, müşteri yolculuğunu görselleştirin, sürekli iyileştirin.

Grispi sayesinde müşteri talep yönetimi, e-posta ve sosyal medya yönetimi, bulut çağrı merkezi, chatbot desteği, gibi hizmetlerden yararlanabilir, iş ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş paneller oluşturabilir. Detaylı raporlama ve analizler ile veriye dayalı iş kararları alabilirsiniz.

Updated on Nisan 2, 2024

Was this article helpful?

Related Articles

Desteğe Mi İhtiyacınız Var?
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Merak etmeyin, size yardım etmek için buradayız.
İLETİŞİME GEÇ